מתוך הבלוג

בניית ציפורניים באקריל

בניית ציפורניים באקריל אצל שי ביוטי, הסבר מפורט על השיטה, דרכים, יתרונות

בניית ציפורניים באקריל הן בחירת יופי פופולרית עבור נשים .. נשים שחשוב להן להיראות נהדר בוחרות בין מגוון שיטות של בניית ציפורניים שאחת מהן היא אקריליות, שיטה זו דורשת ידע וטכניקות מומחה (מוזמנים לפנות אלי) כדי להבטיח שהן ייראו במיטבן. בפוסט זה בבלוג ארצה לתת קצת ידע ואת השלבים הנדרשים לבניית ציפורניים אקריליות, מההכנה ועד למראה המוגמר. כמובן שיש ללמוד בצורה מקצועית כדי לא לפגוע בציםורניים של הלקוחות

הכנת הציפורניים

השלב הראשון בבניית ציפורניים אקריליות הוא הכנת הציפורניים. זה כולל שיוף והברקת הציפורניים לשייף קצר ועגול ללא שאריות ציפורן טבעית חשוב לא לגשת לציפורניים בצורה אגרסיבית מדי, מכיוון שהדבר עלול להזיק לציפורן עצמה.

מריחת האקריל: לאחר הכנת הציפורניים עם תבנית או ציפורן מודבקת ואחרי שהכנו את הציפורן המלאכותית נכון הורדנו מדרגה איחדנו עם הציפורן הטבעית מרחנו פריימר גם אם תבנית יש למרוח פריימר ניתן למרוח את האקריל. ניטבול את המיכחול אקריל שלנו בנוזל נוריד שאריות בדופן הכלי ונעשה כדור אקריל קטן מהאבקה נספוג טיפה בנייר סופג ונניח בזהירות את הכדור על הציפורן ונאחד התנועות עדינות . יש למרוח את האקריל בשכבות דקות ולאפשר להתייבש לפני הוספת השכבה הבאה. יש לבנות את האקריליק עד להשגת הצורה והאורך הרצויים.

גימור המראה: השלב האחרון בבניית ציפורניים אקריליות הוא לסיים את המראה. ניתן לעשות זאת על ידי שיוף והברקת הציפורניים לצורה הרצויה. (כאן חשוב מאוד להכיר את הלקוחות שלך ואיך הן אוהבות במדויק את מבנה הציפורן) ניתן לעשות ג"ל על הציפורניים , נצנצים או חומרים דקורטיביים אחרים אנחנו כמובן ממליצים על ANOR. לבסוף, ניתן למרוח שכבת טופ כדי להעניק לציפורניים גימור מבריק ולעזור להן להחזיק מעמד זמן רב יותר. עם השלבים הללו, כל אחד יכול לעשות אקריל אך יחד עם זאת מי שאינה מומחית ואינה עשתה זאת בעבר, שי ביוטי ממליצה על הגעה להשתלמות אקריל . יחד עם זאת ניתן ללמוד זאת גם באינטרנט וגם בצורה פרונטלית אצלי בקליניקה . בעזרת הטכניקה והידע הנכונים תוכלו ליצור ציפורניים אקריליות יפות שיחזיקו מעמד לשבועות.

מריחת האקריל

יש להקפיד על נייר סופג נקי לידכן נוזל אקריל חדש ואבקה . נעשה כדור ונספוג שאריות נוזל נשלב על הציפורן ונחכה להתייבשות ,יש למרוח שכבות דקות ולחכות להתייבשות מלאה לפני שיוף וסגירות .

עיצוב האקריל: לאחר מריחת האקריל, ניתן לעצב את הציפורניים. זה נעשה על ידי שיוף והברקת הציפורניים לצורה ולאורך הרצויים. חשוב להקפיד בעת עיצוב הציפורניים, שכן שיוף אגרסיבי מדי עלול לפגוע במצע הציפורן. לאחר השגת הצורה הרצויה, ניתן ללטש את הציפורניים לגימור חלק.

הוספת קישוטים: השלב האחרון בבניית ציפורניים אקריליות הוא הוספת קישוטים. זה יכול לכלול הוספת צבע עם פוליש, נצנצים או חומרים דקורטיביים אחרים. כדי לוודא שהקישוטים יחזיקו מעמד, יש למרוח שכבה עליונה כדי לסייע באיטום הצבע ולהגן על הציפורן מפני שבבים.

עיצוב ותיוק

לאחר שהאקריל מתייבש והשגת את הצורה הרצויה, יש צורך לסגירות ולעצב את הציפורניים. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להתחיל עם פצירה גסה ולעלות לפצירה עדינה יותר. זה יעזור לעצב את הציפורניים בצורה אחידה ולהחליק כל פגמים. בנוסף, חשוב לעבוד בכיוון אחד בעת ההגשה כדי למנוע פגיעה במיטת הציפורן. לאחר צורת הציפורניים, ניתן ללטש אותן לגימור חלק.

שיפור עם צבעים ונצנצים

לאחר שהציפורניים מעוצבות ומשפשפות, ניתן לשפר אותן עם צבע ונצנצים. ניתן לערבב אבקות אקריליות צבעוניות עם משחת האקריליק השקופה ליצירת מגוון צבעים מרהיבים. ניתן להוסיף גם נצנצים לתערובת לקבלת אפקט נוצץ. אלה ניתן למרוח על הציפורניים עם מברשת ולהגדיר עם ג'ל גימור.

מגע סיום: לאחר שהציפורניים נצבעות ונוצצות, ניתן למרוח לק שקוף כדי להגן על האקריליק ולספק גימור מבריק. זה גם יעזור לאטום כל נצנצים ולהוסיף מעט ברק. לבסוף, ניתן למרוח שמן לציפורן על מיטות הציפורניים כדי לשמור עליהן בריאות ולחות. בעזרת כמה צעדים פשוטים תוכלי ליצור ציפורניים אקריליות יפות שיחזיקו מעמד במשך שבועות. בעזרת הכלים והטכניקות הנכונות, תוכלי ליצור ציפורניים ייחודיות ומסוגננות!

מסיימים את הלוק

השלב האחרון לשכלל את הציפורניים האקריליות שלך הוא לעצב אותן באבזור! הוספת אבני חן קטנות, ניטים או עיטורים אחרים לציפורניים שלך יכולה לקחת אותם מהרגיל ליוצא דופן. הדגשים אלה יוסיפו מרקם, צבע ונצנוץ לציפורניים שלך שיסובבו ראשים. כמו כן, ניתן ליצור עיצובי ציפורניים עם צבעי אקריליק, נייר כסף, ואפילו מדבקות מדבקות מים. עיצובים יצירתיים אלה יכולים להיות פשוטים או מורכבים ככל שתרצו ובהחלט ימשכו תשומת לב. התנסה בעיצובים שונים ותהנה ליצור מראה ציפורניים בהתאמה אישית משלך.

בניית ציפורניים אקרילית היא תהליך מורכב הדורש ידע וטכניקות מומחים. עם זאת, עם הכלים וההכנה הנכונים, ניתן לבנות ציפורניים אקריליות ליצירת מראה יפהפה ועמיד לאורך זמן.