מתוך הבלוג

מדריך פרנץ' לציפורניים? עם דוגמאות

פרנץ לבן לציפורניים, איך לעשות פרנץ וסוגי פרנץ לציפורניים, כל עולם הפרנץ אצל שי ביוטי

אין דרך מושלמת להסביר את אהבה שלי לפרנץ' לציפורניים, כאומנית ציפורניים שמתעסקת בזה שנים רבות אני יכולה להבטיח לך שזוהי אחת הדרכים המהנות שלנו במקצוע ופתח את היצירתיות, לבטא את עצמך לא רק כאומנית ציפורניים אלא את גם עוזרת ללקוחות שלך להביע את עצמן דרך הציפורניים. זה מאפשר לך להוסיף מגוון של צבעים לכל תלבושת, לומר אמירות משמעותיות דרך הציפורניים. בפוסט זה בבלוג נוכל להראות לכם איך ליצור ציפורניים עם פרנץ' מושלם באורכים שונים, סוגים שונים של פרנץ' לציפורניים, נספק את ההוראות שלב אחר שלב כיצד לבחור את הפרנץ המתאים עבור הבחורה שעושה אצלך ציפורניים בקליניקה, עם טיפים כיצד להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

1. בחירת הפרנץ' לציפורניים והצורה

תהליך בחירת הפרנץ' לציפורניים יכול להיות משהו לפעמים קצת מעכב. כל בונת ציפורניים מכירה את הכאב הזה ויכולה להזדהות עם הלקוחה שלא יודעת להחליט ובסוף אתן נמרחות במקום טיפול של 45 דקות לטיפול של שעה וחצי, לכן אני ממליצה מראש שיהיה לך מאגר שלך של דוגמאות ציפורניים עם פרנץ' שאת עשית ללקוחות שלך וכך הבחירה תהיה פשוטה יותר גם לך וגם ללקוחות שלך. ככל שתצברי יותר ניסיון יהיו לך מאות סוגים של פרנץ' לציפורניים שעשית וזה יעזור לך ויגדיל לך את תיק העבודות ודוגמאות הפרנץ'.

הלקוחות שלך זה החברות הכי טובות שלך, את הפסיכולוגית שלהן כאשר יהיו אצלך מספר פעמים את תכירי אותן לפעמים גם יותר מהבעל שלהן, והבחירה תהיה לך ולהן טבעית ומהירה, הבעיה מתחילה ברגע שזה לקוחה חדשה, ולכן אני ממליצה לשאול את השאלות הבאות:

האם זה לאירוע מיוחד חגיגי, אירוע ערב סגור או בריכה בשמש? האם זה לכבוד החג או סתם נסיעה לאילת, מה היא הולכת ללבוש באותו אירוע, או שסתם באלה להיות חגיגית ומיוחדת בעבודה. ברגע שתביני תוכלי להמליץ להן איזה לק כדאי להן לשים עם פרנץ' מתאים ומיוחד.

בחירת הצורה של הציפורן לטובת הפרנץ' בציפורניים. הדבר הכי טוב בפרנץ' שהוא מתאים לכל סוגי הציפורניים, גם ציפורניים עגולות, גם ציפורניים שפיציות, ציפורניים מרובעות ממש לכל הסוגים הוא הופך כל לק למדהים כמובן רק אם עושים זאת נכון ובצורה מקצועית, אך ללא ספק שבסוף זה ישתלם.

2. הכנת הציפורן לפני הפרנץ' לציפורניים

לפני מריחת לק והפרנץ' לציפורניים, חשוב לוודא שהציפורניים נקיות ויבשות ועשית את כל ההכנה הנדרשת. התחלי בהסרת לק ישן עם מסיר לק. שימי לב זה יבטיח שהלק יידבק כמו שצריך ויחזיק מעמד זמן רב יותר. לאחר מכן, השתמשי בפצירה כדי לעצב ולהחליק את הציפורניים של הלקוחה שלך, תוך הקפדה לא לעשות שיוף יותר מדי. אם יש לך רכסים או בליטות על הציפורניים, אתה יכול להשתמש במאגר כדי להחליק אותם בעדינות. לאחר שהציפורניים שלך מדוייקות, אתה יכול להשתמש בדוחף לציפורן כדי לדחוף לאחור את העור בציפורניים כדי לקצץ עודפי ציפורניים. לבסוף, השתמשי במברשת ציפורניים כדי לשפשף קלות את פני הציפורן ולאחר מכן בשמן לציפורן לחות כדי להזין ולהגן על הציפורניים שלך. עכשיו את מוכנה למרוח את הלק שלך שבחרתן מקודם את והלקוחה שלך.

3. שימי את הבייס המושלם

בשלב זה עלייך לשים בייס חזק ויציב כדי לגרום לציפורניים של הלקוחה שלך להיות יציבות . למניקור פרנץ' תצטרכו שני גוונים של צבע: אחד לציפורן ואחד לקצה הציפורניים ניתן לראות זאת בתמונות של הציפורניים שעשיתי ללקוחות שלי. אפשר לעשות כל מיני עיצובים עם מניקור פרנץ', אבל כאן נשאיר את זה קלאסי.

דרך זו, מאפשרת לקבל הידבקות מקסימלית של הבניית ציפורניים. יחד עםזאת זה גם מונע מציפורניים להכתים או להצהיב ואף שלא עלינו לעשות ירקת. מניקור מקצועי מחזיק מעמד זמן רב יותר ממניקור ביתי, כי אומנית ציפורניים שזה המקצוע שלה אף פעם לא מדלגים על שכבת הבסיס זה הופך אותנו מחובבניות למקצועיות כדי לשמור על הציפורניים של הלקוחות שלנו יציבות ושלא ישברו כל דקה.

4. צבעי את קצה הציפורן ועגלי את הקו

אחרי ששמת את הלק עלייך לצבוע את קצה הציפורן שלה בצבע פרנץ' שהחלטתן, בין אם זה לבן, כסוף או שחור. יש לייצר שכבה אחת בלבד, בחרי צבע שיתאים ללק חשוב לשמור את המברשת אחידה כדי לקבל קו מעוקל ויפה בהתאם לצורת הציפורניים. חשוב שתהיה לך יד יציבה יותר, טיפ נוסף שאני ממליצה כשאת משתמשת בזה שתחזיקי את המברשת בין האגודל והאצבע האמצעית תוך כדי שאת מעצבת את קצה הציפורניים.

5. סיימי את הפרנץ' לציפורניים עם שכבת טופ דקה

שכבת טופ דקה תגרום לציפורניים של הלקוחות שלך להיות אטומות, חזקות ויציבות יותר, זה ימנע מהציפורניים להיות דביקות, כך הם ישמרו לאורך זמן ולא יראו עליהן שריטות.

איך לעשות פרנץ' מושלם על מרובע ועל שקד?

  1. לסדר קודם את הלק בצורה מושלמת – תוכלי לקבל על זה פירוט שלם בסרטונים והסברים אחרים.
  2. נמצא את נקודת האמצע ואת נקודות הקצה.
  3. נעשה זאת עם מכחול דק – נאחד בין הקווים בצורה עגולה.
  4. לשים לב שהצורה הסופית של הפרנץ' מושלם מתקבלת בשיוף עדין של הצורה אחרי.

פרנץ מושלם ציפורן שקד

  1. נסמן את נקודת האמצע בצורה מדוייקת ביותר.
  2. נמתח 2 קווים לנקודת האמצע בעובי שאנחנו והלקוחות שלנו רוצות את הפרנץ'.
  3. כאשר יוצא לנו משולש נאחד בין הקווים עם מכחול דק בצורה עגולה
  4. ושיוף שייתן את הנגיעה המושלמת לפרנץ' שקד

דוגמאות לפרנץ' לבן לציפורניים

אין ספק שפרנץ' לבן הוא מהמם במיוחד ניתן לשלב אותו בכל צבע של לק ג'ל עם פרנץ', אין לקוחה שאני לא עושה לה את הפרנץ' הזה והיא לא מתעלפת ורוצה לעשות זאת שוב פעם. פרנץ' לבן מומלץ להתחיל איתו כאשר עושים לראשונה פרנץ' לציפורניים זה כמובן למתחילות.

פרנץ צבעוני

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *