קצת על שי ביוטי

חיים אישיים

שמי שי עובדיה , בת 36 מזל תאומים, במקור אני ממושב באר טוביה, מגיל 20 אני חייה בבאר שבע עם בעלי, יש לנו 3 בנות מהממות ברוך השם עברתי בחיי כל כך הרבה קשיים , שלבים והתפתחויות אבל בסופו של דבר מצאתי את עצמי מנהלת רשת ענקית של מוצרי בעלי חיים.

ניהלתי חנויות , צוותים , מלאיים , היה לי רכב , טיסות לחול ובאמת מקום בטוח, אבל לא הייתי מאושרת , הרגשתי שאני לא במקום בו אני צריכה להיות, שאני מסוגלת לקחת את כול היכולות האלו ולהשקיע במקום שאני מפתחת , שלי.

הכשרה והתפתחות מקצועית 

אז החלטתי ללמוד את תחום הציפורניים , כי תמיד נמשכתי ליופי , ועוד יותר להפוך אישה לעוד יותר שמחה , מסופקת מהמראה שלה , עם ביטחון עצמי מלא מעצמה .

למדתי במכללות , בקורסים אישיים ולבסוף גם טסתי לאוקראינה כדי להעשיר את הידע שלי ברמה הכי גבוהה.

7 שנים התפתחתי , עם קהל לקוחות רחב עם יומן מלא עד אפס מקום, עד שלבסוף הגעתי לנקודה שיש לי מה לתת לאחרות , יש לי מה ללמד , דרך העבודה שאני מלמדת  היא לפי שלבים פשוטים שמבאים לתוצאה מקצועית ומהממת ברמה הכי גבוהה.

היום אני מלמדת לימודי ציפורניים מהרמה הכי בסיסית לרמה של ה"טופ".

הסיפוק ללמד לראות את הנשים שבאות כי גם הן החליטו לעשות משהו שונה עבורן , עם המון חשש ופחד כמו שאני הרגשתי בנקודת המפנה בחיי ומשם לראות איך הן מתפתחות ,הופכות עצמאיות לא רק בעסק גם בנפש ובהחלטות. גדלות ,מתפרנסות ועפות למקום של הגשמה עצמית זה הרגע בו אני מבינה שזה שווה הכל ,שאני במקום הנכון .

האתר הזה נוצר מהמון אהבה למקצוע ולכן והמון מחשבה

מקווה שתהנו,

שלכן שי.

שי עובדיה - הקימה את המותג ANOR ורשת שי ביוטי